Sayfalar

Blog

Stor Perde Yıkama Darıca

Stor Perde Yıkama Darıca store yani kısacası stor perde yıkama zebra perde yıkama zebra tül perde yıkama,Evet günümüzde sıkça kullanılan sürekli olarak gördüğünüz perdeler.Papatya halı yıkama bu konuda bir kaç firmanın aksine bilgili olup müşterinin isteği üstüne bu temizliği yapıyor. stor perde yıkatmak istiyorsunuz ne yapmanız gerekiyor?.

Stor perdenizi yıkatmak istediğiniz zaman firmamızı arayıp adres vermeniz yeterli.Stor Perde yıkama darıca uygun bir zamanda gün içerisinde veya müsait zamanınızda perdenizi gelip biz alıyoruz. Temizlenme işlemi tamamlandıktan sonra tekrar evinize gelip monte işleminizi yapıyoruz.

Stor Perde Yıkama darıca günümüzde belkide her on evin dördünde tercih edilen son yıllarda çıkmış olan perde türüdür. Peki bu perde nasıl temizlenmelidir? Stor perde temizlenirken nelere dikkat edilmelidir? Öncelikle stor perde temizliği uzman kişiler tarafından yapılır. Aksi takdirde yapısı gereği çok ince olan stor perdeleriniz de  renklerinde bozulma, yıpranma ve yırtılma dahi görülebilir. Peki stor perde temizlenirken nelere dikkat edilmelidir? Stor perde temizlenirken perdeniz ve içinde bulunduğu mekanizma tamamen duvara monteli olduğu yerden sökülüp parçalı tek tek ayrılır.

Tamamen sökülen stor perde kimyasal oranı düşük olan şampuanlar ile sert olmayan fırçalar ile temizlenir.Stor perde yıkama darıca da bulunan firmamız papatya halı yıkama olarak bizler yaptığımız işin sonuna kadar arkasındayız.Tercih ettiğiniz firmanın iş konusunda bilgisi Hizmet kalitesi uygunsa tercih etmelisiniz.

Firmamızın bu konuda bilgisini yıllar sonundaki tecrübesinden alıyor.

-Stor perdemde leke var.  Yıkatırsam çıkar mı? 
* Stor perdeniz’deki leke halılardaki lekelerden farklı olup kolay kolay çıkması söz konusu değildir.

Sebebi ise ince dokusundan dolayı stor perdeniz de fazla işlem yapılamıyor. Fazla işlem yapmadan çıkartma yöntemi yok mu? Tabiki var. Ancak bu stor perdenize sadece yıpranma payı vermez. Boyasın da atma perdenin kendi rengini yakma gibi durumlar söz konusu olacaktır.Stor Perde Yıkama darıca firmamız stor perdenizdeki lekeleri çıkartamadıysa eğer (her ne kadar bu işlem genel olarak söz konusu olmasa dahi) lekenin üstüne fazla gitmenizi önermeyiz. Stor perdeniz o küçücük lekelerden daha önemli bizim için.

No Comment

29

Yorum Yazın