Sayfalar

Blog

Antika Halı Yıkama

Papatya Halı Yıkama olarak yılların verdiği tecrübelere ve bilgiye dayanarak; hassas ve değerli Antika ve el dokuma halılarınız en iyi koşullarda, deformasyona uğramadan, renk atması, renk kayması ve renk bozulması olmadan tecrübeli personelimiz tarafından temizlenmektedir. Antika ve el dokuma halılarınızı bize ulaştıktan sonra adresinizden teslim alıyoruz.

Yıkama Aşamaları

Antika ve El dokuma halılarınız öncelikle tozları alınır daha sonra siteril ve kapalı bir ortamda %100 şebeke suyu ve 1. sınıf şampuanlarla yıkanır. Yıkanma sonrası kapalı nem alma odalarında kurutulmaya bırakılır, bu işlem yaklaşık 3 ila 5 gün arasında değişmektedir. Antika ve El Dokuma halılarınızın yıkama ve temizleme işlemi sonrası teslimat süresi 7 ile 10 gün arasında değişir.

Antika ve El Dokuma Halı Nedir?

Antika, maddi değeri olan tarihsel eski eşya veya eski çağlardan kalma eserde denilebilir. Bir eşyanın ya da sanat yapıtının “antika” sayılabilmesi için eski zamanlardan kalmasının yanında az bulunur özellikte olması gerekir. Günümüzde “antika” sözcüğü en az 100 yıllık yapıtları ya da eşyaları kapsar. Antika Halı ve Kilimler, yapıldıkları yer ve zamana göre sınıflandırılabilir. Koleksiyoncuların en çok ilgi gösterdikleri önemli antikalar arasında Halı ve Kilimler gelmektedir. Antika değerinin olup olmadığının belirlenmesi işlemine Eskpertiz denilmektedir.

Antika Halı ve Modern Halılar

1920 yılından önce yapılan halılar antika kategorisine dahil edilmektedir. Fakat kesin sınıflandırma yapmak gerektiğinde, Antika halılar genellikle kimyasal boyaların kullanılmadığı geleneksel halılar olarak tanımlanmaktadır. Bunlar 1860-1870 yılları arasındaki dönemde, daha kimyasal boyalar keşfedilmeden önce yapılmışlardır. Bu dönemden 20. yüzyılın başına kadar olan dönemde, üretilen halılar ise yarı antika veya eski halı olarak adlandırılabilir. Modern halılar, 1920’li ve 1930’lı yıllardan itibaren Batıdan gelen piyasa taleplerine uygun olarak üretilen halılardır.

Papatya halı yıkama darıca da yılların verdiği bilgi tecrübe ve hizmet aşkı ile sizlerin ilgisine layık olabilme adına yıılardır verdiği hizmetleri saymakla bitmez hizmet içtenlikle yapılan bir iştir.hizmet vermek her firmanın sanıldığı gibi kolay bir iş değildir bu söylemlerimiz gerçek hizmetin anlamını bilenlerdir.

yapılan işin arkasında durmak sözünün eri ve yerinde olmak bunlar kolay oluşabilecek deneyimler değildir sizlerinde taktirinizdir ki günümüzde insanlar firmalar bu konuşulanları malesef her zaman dile getirebiliyorlar çok şükür bizler papatya halı yıkama çalışanları olarak yıllardır aynı yer yıllardır aynı adres yıllardır aynı telefon numaralarını kullanıyoruz. bu kolay oluşmuyor dediğimiz gibi yıllar ve yıllar gerektiriyor.Darıca papatya halı yıkama olarak bir çok tanınmış medya yüzünün halılarını bir çok yıldızın halılarını bir çok işverenin halılarını koltuklarını perdelerini yıkamışızdır sizler bizlere güvendiniz bizlerde sizler için varız….

“Papatya Halı Yıkama – Antika ve El Dokuma Halı Yıkama”

Antika Halı Yıkama ile ilgili Resimler:

 

No Comment

26

Yorum Yazın