Sayfalar

Hakkımızda

vizyonMüşterilerimizin düşüncelerine saygıyı kendi değerlerimize saygı olarak kabul ederiz. Güler yüzlü olmayı sorumluluk bilir saygıyı hak etmek için saygılı davranmayı hayat felsefemiz olarak kabul ederiz. M<üşterilerimize söz verdiğimiz zaman içinde zamanı aksatmadan sözümüzde dururuz. Bu kalite politikamızdır. Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde hizmet edebilmek adına beklentilerini gerçekleştirmek için elimizden geleni yapmaya gayret ederiz. Kendimizin malı gibi kollar gerektiği gibi müdahale etmek adına ne gerekiyorsa yaparız. Bu düşünceler doğrultusunda kaliteli hizmet, kaliteli malzeme, sağlıklı deterjan kısacası kendimize ne istiyorsak müşterimize onu yansıtmaktır. Halı yıkama sektöründe nelerin olabileceğini halkımız tarafından kimi zaman acı tecrübelerle kimi zaman ise duyduklarımızla maalesef yaşanabiliyor. Bu doğrultuda halı yıkamacı ailenizden biri gibi olmasa da yakın dostlarınızdan biri gibi düşünmelisiniz. Tek temennimiz bizi de bu aile dostlarına dahil etmenizdir. Saygılarımızla.
papatyaİsteğe bağlı olarak parfümlü ya da parfümsüz olarak ürün teslimatı yapılmaktadır. Havaların soğuk olduğu zamanlarda firmamız sıcak su kullanımını tercih etmektedir. Kurutma alanımız açık ve kapalı olmak üzere iki odadan oluşmaktadır. Halı yıkandıktan sonra makinemize özel durulama sistemi sayesinde asla deterjanlı kalmaz. Kurutulan halıların yüksek emiş gücüne sahip sanayi tipi makinede kontrol edilirken halıda kalabilecek istenmeyen ip kıl vb. gibi şeylerin temizlenme işlemi yapılır.

Papatya halı yıkama halı yıkama sektöründe adı en iyi telaffuz edilen firma isimlerindendir. Sebebi yıllardır yaptığımız çalışmalarda, yaptığımız işlerde, verdiğimiz kalitede saklıdır. Ayrıca kullanılan temizlik malzemelerinin kalitesi, halı yıkatırken farklı şampuan seçeneklerimiz mevcuttur.

kalite-belge-papatya(Kalite yetki belgesi:[Yani kanalizasyona giden atık suyun içinde insan sağlığını tehdit edebilecek herhangi bir unsur olmadığına ait belge.]) Halı Yıkamacınızdan bu belgeyi talep etmenizi önemle rica ederiz…
Tercihinizden dolayı teşekkür ederiz.
musteri (140 x 140)Diğer halı yıkama firmalarına nazaran sizlere söz verdiğimiz teslim günü içinde halılarınız teslim edilir. Papatya Halı Yıkama olarak müşterilerimize söylediğimiz teslimat günü bir sözdür ve biz sözümüzü tutarız.Halılarınızın kışlık yada yazlık yıkatılması; Bu sayede kışın yıkattığınız halıları yaza kadar kaldırabilirsiniz. Ayrıca yazın yıkatmayı tercih ettiklerinizi kışın kullanabilirsiniz. İSU ve Kocaeli Belediyesi’nin istediği atık su belgesine sahip olup, tamamen sağlıklı bir ortam garantisi veriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

100%

Ücretsiz Servis

100%

%100 Hizmet

100%

İnsan Sağlığına Uygun Deterjanlar

100%

Anti Bakteriyel Ortam

100%

Papatya Halı Yıkama – Çalışanları

 • Hüseyin YOLSAL

  Hüseyin YOLSAL

  Papatya Halı Yıkama

  Facebook
 • Erol YOLSAL

  Erol YOLSAL

  Papatya halı yıkama

  Facebook
 • Sena BAYIR

  Sena BAYIR

  Papatya halı yıkama

  Facebook
 • Aykut KARACA

  Aykut KARACA

  Papatya Halı Yıkama

  Facebook
 • Kubilay Gürbüz

  Kubilay Gürbüz

  Papatya halı yıkama

  Facebook
 • Kamil VEZİROĞLU

  Kamil VEZİROĞLU

  Papatya halı yıkama

  Facebook