Sayfalar

Blog

koltuk-yıkama darıca

Koltuk Yıkama Darıca

Koltuk Yıkama Darıca işlemi bahsi geçtiği kadar kolay değildir. Her koltuk yıkayan firmanın bu konuda iyi olduğu söylenemez.Bu konuyu genelde yaşayıp acı tecrübeleri ile sabitler kullanıcılarımız ama biz size bu konuda işi uzmanına yani bize güvenerek bize bırakmanızı tavsiye ediyoruz.

Koltuk Yıkama Darıca konusunda uzman olup sizlere koltuk yıkama konusunda uzman kadrosu ile birlikte çalışır hizmet verir. Koltuk yıkama darıca firmamız yalnızca koltuğunuzu en iyi şekilde temizlemek ile kalmaz ayrıca kullanmakta olduğunuz koltuğun mevcut olduğu mat renk ortadan kaybolup, yerini daha yeni parlak bir renge bırakacaktır.

Koltuk Yıkama Darıca temizleme işlemi konuda bilgisi olmayanların yapmaması gereken bir işlemdir. Günümüzde bu işlem, bazı firmaların kullandığı koltuk için uygun olamayan deterjanlar yüzünden güvensizlikle birlikte insanda şüphe uyandırmaktadır.Sağlığınızı tehlikeye atmayın içeriğini bilmediğiniz kimyasallar ile en değerlilerinizi başbaşa bırakmayın.Sağlığınız herşeyden değerli olduğunu unutmayın ve sevdiklerinizin sağlığını nerede ne şekilde üretildiği belli bile olmayan kimyasallar ile bezenmiş firmaların insiyatifine bırakmayın.Koltuk Yıkama Darıca firmamızda böyle bir durum yada  böyle bir konu kesinlikle söz konusu değildir. Papatya Halı Yıkama hiç bir müşterinin herhangi bir malzemesine zarar verecek malzeme kullanmaz.Koltuk Yıkama Darıca işlemi sulu vakum makinesi ile yapılır. Çok kaliteli koltuk şampuanları ile yapılan bu işlem bir kaç aşamadan oluşur.

O aşamalar sırası ile şöyledir:

1- Koltuğa göre şampuan hazırlama.

2- Hazırlanan ılık sudaki şampuanı koltuk üzerinde temizleme.

3- Temizlenen koltuktaki son kontroller.

4- Sulu vakum ile durulama işlemi.

5- Susuz vakum ile fazla suyu çekme.

Papatya halı yıkama darıca da yılların verdiği bilgi tecrübe ve hizmet aşkı ile sizlerin ilgisine layık olabilme adına yıılardır verdiği hizmetleri saymakla bitmez hizmet içtenlikle yapılan bir iştir.hizmet vermek her firmanın sanıldığı gibi kolay bir iş değildir bu söylemlerimiz gerçek hizmetin anlamını bilenlerdir.

yapılan işin arkasında durmak sözünün eri ve yerinde olmak bunlar kolay oluşabilecek deneyimler değildir sizlerinde taktirinizdir ki günümüzde insanlar firmalar bu konuşulanları malesef her zaman dile getirebiliyorlar çok şükür bizler papatya halı yıkama çalışanları olarak yıllardır aynı yer yıllardır aynı adres yıllardır aynı telefon numaralarını kullanıyoruz. bu kolay oluşmuyor dediğimiz gibi yıllar ve yıllar gerektiriyor.Darıca papatya halı yıkama olarak bir çok tanınmış medya yüzünün halılarını bir çok yıldızın halılarını bir çok işverenin halılarını koltuklarını perdelerini yıkamışızdır sizler bizlere güvendiniz bizlerde sizler için varız….

PAPATYA HALI YIKAMA

Koltuk Yıkama Darıca yanında Hizmet Ağımız; Darıca, Bayramoğlu, Tuzla, Gebze, Pendik, Kartal, Çayırova, Şekerpınar, Yeni Mahalle ve Çevresidir.

Koltuk Yıkama ile ilgili Resimler:

No Comment

33

Yorum Yazın