Sayfalar

Blog

şagi halı yıkama darıca

Şagi Halı Yıkama Darıca

Şagi Halı Yıkama Darıca

Şagi Halı Yıkama Darıca genel görünümüne göre tabir olunursa uzun ve kalın tüylü post görünümlü halılar olarak tabir edilebilir.

İpleri kalın ve tercihe göre bükümlü veya düz cinsleri bulunmaktadır. Kullanılan elyaf neticesinde ipliğin yumuşak olmasına, halıya dokunuşta rahat bir temas sağlamasına dikkat edilmektedir.

Şagi Halı Yıkama Darıca tüy (hav) uzunluğu genellikle 5 cm ve 3 cm yüksekliğinde olmaktadır.

Şagi Halı Yıkama Darıca ilk bakışta post görünümünü andırmakla beraber isteğe göre her türlü ebatları yapılabilmektedir.

Halılarda kullanılan iplikler alerji yapmamakta , insan ve çevre sağlığına hiçbir zararlı madde içermemektedir. Buna en önemli örnek üretimde özellikle dikkat edilen hususun sağlık olmasıdır.

Şagi Halı Yıkama Darıca

Şagi halı yıkama Darıca alışılagelmiş klasik halı tarzından tamamen farklı bir halı çeşididir. Desenleri modern ve geometrik çizgileri ve tabi ki uzun tüylerin verdiği egzotik renk kombinasyonu olarak iki grupta üretim yapılmaktadır.

Birinci grup parlak canlı renkler den oluşan halı grubu, ikinci grup koyu, pastel renklerden oluşan halılar’dır.
Evinizde direk üzerine oturmayı , beton zeminle veya zemin döşemesiyle oda sıcaklığı farkını en iyi şekilde koruyan bir halı istiyorsanız Şagi halı yıkama Darıca taleplerinizi karşılayacak niteliktedir.

Darıca da halı yıkama konusunda profesyonel Şagi halı yıkama Darıca kelimelerindeki aratmalarıında size en iyi hizmet veren firma olarak bizi ön plana çıkartıyor ise sizde bize gönlünüzce güvenin biz size Darıca da en iyi hizmeti vermek için sürekli çalışmaktayız.

Siz ne zaman bize şagi halı yıkama darıca konusunda tam manası ile güvenmeye başlarsanız bizler de o zaman paradan önemli olarak düşündüğümüz kazanma hazzını sizlerin sayesinde yaşayarak mutlu oalcağız.Çünkü Bayramoğlu Gebze, İstasyon, Osmangazi, Darıca olmak üzere bir çok ilçede işimiz yapılmakta olup ne yazık ki işini layıkı ile yapmadığını bildiğimiz bir çok arkadaşımız bulunmakta.Biz asla sizi kandırmak dolandırmak düşüncesinde değiliz hiç bir zaman olmadık ve olmayacağımıza canı gönülden inanabilirsiniz.Bizim tek isteğimiz size eşsiz bir hizmet verip tüm sevdikleriniz ile bu hizmetimizi paylaşmanız.

Şagi Halı Yıkama Darıca, Shaggy Leather, Deri, Nubuk, Şagi, El Dokuma, Patchwork halılarınız bizimle güvende ve temiz.

Shaggy Halı Yıkama ile ilgili Resimler:

2 Comments

25
  • ilknur

    şagi halılarımı açıldığınızdan beri size yıkatıyorum çok memnunum daha sanki ilk alındığı gibi halılarım herkese tavsiye edebilirim sizleri..teşekürler iyiki varsınız

  • yasemin

    slm ben bir yorum eklemek istiyorum .sizden evellki yıkattığım firmalar yazın ortasında bile nemli getiriyordu ve telefon telefon üstüne zorla geliyordu.
    bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine size halılarımı verdim sanki yaz ortasında yıkamışsınız gibi kup kuru ve en önemlisi dediğiniz günde halılarımı getirdiniz. hizmetinizden temizliğinizden en önemlisi ise dürüstlüğünüzden dolayı çok teşekkür ederim ellerinize sağlık.
    Herkese gönül rahatlığı ile sizleri tavsiye edebilirim ..

Yorum Yazın